Regenwurmlager – didžiausia požeminė nacių tvirtovė. II dalis

Laidoje „Praeities žvalgas“ antrasis pasakojimas apie Lenkijoje esančią didžiausią požeminę nacių tvirtovę ir tunelių sistemą – „Regenwurmlager“.

3 komentarai “Regenwurmlager – didžiausia požeminė nacių tvirtovė. II dalis

 1. Arnas
  12 Vas 2017

  Labai įdomios laidos! Nu bet eiti į tokias vietas neturint drėgmei atsparios avalynės ir atsarginių baterijų žibintuvėliui ar net pačio žibintuvėlio… Manau tai yra kvaila….

  • Rokas j.
   25 Vas 2017

   visiškai sutinku su Arnu, ne iki galo apgalvota ekskursija, kuri baigėsi ačiū dievui sėkmingai. arba nuojauta kužda, kad nebuvo tokia jau ir bloga situacija su prožektoriais ir vandeniu, nes panikos nelabai tiek jau ir buvo, aš įsivaizduoju žmonių reakcijas ir elgesį, kai iš tiesų baigiasi baterijos, o yra didžiausiuose požemiuose pasiklydę. Ir nors ir buvo žadėta naudoti taupiai šviestuvus, bet matėsi, kad vistiek visi įsijungę buvo visus, reik nereik. Tad nebuvo jau taip ir blogai. Arba elgėtės ten dar labiau neapgavlotai, nei kad pasiruošėte šiai ekskursijai. Bet kaip bebūtų, nufilmuota kelionė su šiais biški extreme bajeriais, susižiūrėjo dėl to dar įdomiau, tad išjungus smegenis ir nemąstant logiškai taip detaliai , žiūrėjimo metu, galima iš tiesų pasimėgauti. Panašiai kaip ir su siaubo filmais, kurie logikos ne visada iki galo turi, bet baisumas veikia vistiek, jei įsijauti žiūrėt, haha.

 2. Martynas
  19 Kov 2017

  žiauriai čia jum nenuskilo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *