Anglijos karalienės bunkeris ir sup****s Roverio suoliukas

Didžiosios Britanijos gynybos ministerija jos didenybei Anglijos karalienei įrengė požeminį bunkerį. Ilgą laiką bunkeris buvo aktyvioje tarnyboje, buvo įslaptintas ir niekas net neįtarė apie jo egzistavimą. 2002 metais bunkeris buvo išslaptintas. Jo vieta preliminariai žinoma, yra šiokios tokios informacijos viešoje erdvėje, bet patekti vis dar neįmanoma. Nors jis nenaudojamas, bet vis dar saugomas britų kariuomenės.

Įdomioji dalis, kad regione, kuriame buvo nuspręsta įrengti bunkerį, yra daugybė naudingų iškasenų kasyklų. Atrodytų koks čia skirtumas. Bet britai sugalvojo kaip situaciją išnaudoti. Valstybė supirko visas apylinkėse esančias kasyklas, jas uždarė, o požeminius tunelius sujungė su statomu bunkeriu. Tokiu būdu sukūrė galybę pabėgimo galimybių. Kaip iš lapės urvo.

Bunkeris dar ir šiandien akylai saugomas. Patekti per pagrindinį įėjimą į jį neįmanoma. Aplink esančios apleistos kasyklos nesaugomos, tad iš jų patekimą į bunkerio tunelius laikas nuo laiko kažkas atveria. Vienu iš tokių tunelių pasinaudoti pabandėme. O prie ko čia Roverio suoliukas, pamatysite laidoje 🙂

 

Komentarai

 1. Martynas R. parašė:

  Ale jūs ir įžulūs lįsti į visokius uždraustus objektus:) nebijot būt pašauti ar areštuoti ir įkalinti:/Pabandykit į Area 51 patekt,gal pavyks….būtų topinė laida,verta Discovery Channel:)

 2. EvaShinoda parašė:

  O tarkim Laidos autorius vedejas nebande su kariskiais susitarti. Kad lie leistu padaryti koki reportaza keliu daliu apie si izimuji karalienes bunkeri? Ir nereiketu landzioti ten kur pavojinga…..?Arba bent aprodytu vietas pastatus ir kambarius kuriu paprastai nemato smalsios jaunuoliu akys ir kur pavyzdziui patekti reikia leidimo.

  • Šarūnas parašė:

   Bandžiau. Nepavyko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *