Kariškių laisvalaikio centras Aleksoto oro uoste

Kauno miesto Aleksoto seniūnija ir bendruomenės centras įsikurs iš Valstybės turto fondo perimtose patalpose.
Septyniolika metų tuščias stovėjęs Valstybės turto fondui priklausęs apie 1200 kvadratinių metrų ploto pastatas Europos prospekte Vyriausybės sprendimu perduotas Kauno miesto savivaldybei. Šiame pastate numatoma įkurdinti Aleksoto seniūniją ir Aleksoto bendruomenės centrą.

„Išvedus iš Lietuvos svetimos valstybės armiją, nuo pat 1993 metų šis pastatas buvo nenaudojamas. Jis priklausė Turto fondui. Aleksoto seniūnija jau senokai rūpinosi, kad pastatas Europos pr. 107 būtų perduotas seniūnijos ir vietos bendruomenės reikmėms. Dabar jau galima pradėti tvarkyti dokumentus dėl pastato ateities“, – sakė miesto meras Andrius Kupčinskas, apžiūrėjęs savivaldybei perduotą nekilnojamąjį turtą.

„Pasikeitus šeimininkams, pastatas netrukus bus įregistruotas Registrų centre. Po to bus rengiamas detalusis planas. Reikės skirti lėšų, nes būtina atlikti pastato būklės ekspertizę. Taip pat reikės parengti techninį projektą, o tai daug pastangų ir laiko reikalaujantys darbai“, – priminė miesto tarybos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkė Edita Gudišauskienė.
Aleksoto seniūnės Liukrecijos Navickienės manymu, savivaldybei perduotame pastate galėtų sutilpti seniūnija, biblioteka, bendruomenės centras ir policijos nuovada, nevyriausybinės organizacijos.

„Mes turime šio pastato ateities viziją: jame galėtų įskurti vaikų ir jaunimo užimtumo centras, galėtų vykti suaugusių kvalifikacijos įgijimo ir persikvalifikavimo mokymai, kūno kultūros ir sporto, gyventojų poilsio renginiai. Čia taip pat galėtų įsikurti nevyriausybinės organizacijos“, – įsitikinusi seniūnė.

Tačiau kol šios vizijos bus įgyvendintos, dar reikės laiko. Statinio, kuriame kažkada veikė sovietinės armijos kultūros centras, būklė dabar apgailėtina: nė vieno lango, nė vienos normalios sienos, laiptai – be turėklų, rūsiuose telkšo vanduo. Savivaldybė pirmiausia pasirūpins, kad prie jai perduoto pastato atsirastų įspėjamieji ženklai bei apsaugos priemonės, kad niekam nebūtų galimybių čia ieškoti sau bėdos.

šaltinis lrytas.lt

Komentarai

  1. Stalkeris :D parašė:

    Nes man sakė kad čia tarybinių laikų kino salė

  2. Stalkeris :D parašė:

    O čia kartais ne tas pastatas su didele sale?

  3. Aš čia buves,labai idomus obijaktas,tik kad policija šiapsau kviečia iš gretimai esančio Mokesčių inspekcijos pastato,o šaip gaila kad taip nuniokotas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *