Apleistas karinis miestelis Skrunda

Komentarai

  1. Simona parašė:

    Šiandien mėginome patekti į Skrundą. Deja nepavyko, karingai nusiteikęs apsauginis atvažiavo(atlėkė) su dzipuku ir sustabdė mus. Paprašė asmens dokumentų, kuriuos įamžino ir palydėjo iš ten. Nueiti spėjome gal vos 100metrų

  2. Aistė parašė:

    Šitie du įrašai apie Skrundos miestelį buvo labai įdomūs, vis dar negaliu patikėti, kaip Jūsų kompanija drįsta nakvoti tokiuose pastatuose 🙂 Atrodo labai šiurpiai.

  3. Vytautas parašė:

    prie karinio dalinio tais laikais, kai dar viskas veikė ir tebestovėjo tas 18 aukštų pastatas-radaras, buvo stendas, kad čia yra Пункт Слежения за космическими объектами. Miestelis turėjo ir savo miliciją, bei prokuratūrą, prokuratūroje teko pabūvoti ir pasiaiškinti iš kur pas mane mašinoje samogonas. Samogonas buvo skirtas karininkams už vogtą benziną. Tiesiog karininkai susitarus išveždavo benziną į gretimą miškelį ir persipyle į savo talpas laimingi važiuodavome namo, tai vyko blokados metu. Karininkai vogė viską, pilni sandėliai buvo įrankių, statybinių medžiagų ir t.t. Vienas kapitonas su pristatymu pardavė 2,5 tonos armatūros, kuri sėkmingai suėjo į mano namo perdengimą. Tas pats kapitonas siūlė pirkti vogtą UAZ 469 džipą be dokumentų, tipo jis atvaro, gauna 2 štukas rublių, nusiima mašinos numerius ir viso gero. Tokie laikai buvo. Žinau žmogų kuris tarnavo vairuotoju šitame dalinyje, vežiojo vadą. Manau neblogą ekskursiją pravestų, teks kada apžiūrėti viską po tiek metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *