Pavojingiausia vieta Lietuvoje. Žaliosios miškas.

Kažkada Feisbuke paklausiau kaip žmonės įsivaizduoja kur yra pavojingiausia vieta Lietuvoje. Atsakė virš 100 žmonių. Daugumos jų nuomone pavojingiausia vieta yra Seimas. Negaliu sakyt, kad jie neteisūs. Kažkas galvojo, kad Černobylis (Lietuvoje). Vienas žmogus rašė Černobelis. Gal tiesa.  Buvo nuomonių, kad tai Einikio namai… Žodžiu nuomonių yra daug. Ko gero visos yra teisingos. Šioje laidoje aš papasakosiu savo versiją apie pavojingiausią vietą Lietuvoje. Čia koją kelt vengia net išminuotojai.

Komentarai

 1. DRS parašė:

  Vietoj posakio „bijai vilko neik i miska“ vietiniai naudoja alternatyva „bijai bombos neik i miska“

 2. HarleyFXD parašė:

  Kasinėjau šiame miške kelis kartus.
  Labai daug skeveldrų o šiaip visko rades buvau aišku daugiausia sviediniai arba ju gilzės.
  Žinau tikslia vietą kur 15metrų spinduliu 16 nesprogusiu sviedinių su sprogdikliais radau.
  Kasant būk atsargus kask paviršiui o ne gilyn ir galima drasiai kasinėt bet kur 🙂 sėkmės ir gerų radinių draugai 🙂

  • o kurioja vietoja tu radai norėciau suzinoti tiksle vieta labai buciau dekingas aciu.

 3. Aidas parašė:

  labas,
  nuo 15 min. kur radote pakankamai didelį nesprogusį sporegmenį už jūsų nugarų yra nupjautų medžių likučių … net nesinori pagalvoti su kuo miškininkai šituos medžius pjovė ir išsivežė …. ir kas galėjo nutikti jei jie būtų „radę“ jį kitokiu būdu nei jūs !!!

 4. Paulius parašė:

  Siūlau organizuoti sąskrydžius, pajungiant mėgėjus – kasėjus ir iš Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos pora instruktorių – profesionalų.Daug kas tikrai su savo detektoriais nori būti naudingi ir nuramint savo aistrą. Tik kažkam teisiškai reikia organizuoti asociaciją, kad nebūtų iš KPD trukdymų.Rusijoj yra „Pamiat naroda“, kuri užsiima žuvusiujų I -II pasauliniame kare identifikacija ir perlaidojimu Valstybė ti palaiko tokias inciatyvas!

 5. Tomas parašė:

  Sveiki, 13:50 min žemėlapyje vaizduojamas miškas nėra Žaliosios, jis yra šalia iš dešinės. Vaizduojamas miškas yra Šūklių 🙂 Be to, video reportažas puikus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *