Išgyventi komandoje

Išgyventi komandoje

24 val.
Kelionės data:
Registruokis ir kelionės datą sužinok pirmas!
Pramogos kaina:
Kaina gurpei:

1815/ 10-15 asm.

Nenuspėjami iššūkiai – Unikalios patirtys – Neužmirštamos akimirkos

Išgyvenimo mokyklos organizuojami renginiai – tai netradiciniai komandos stiprinimo mokymai, paremti praktiniais išgyvenimo įgūdžiais, sumodeliuotomis situacijomis, psichologijos iššūkiais ir tikrovės pajauta. Renginio dalyviai susidurs su neapibrėžtais iššūkiais, ugdys savo gebėjimus, reaguoti į nestandartines situacijas, atsiskleis neformalūs lyderiai ir jų psichologiniai tipai.

Svarbu: remdamiesi Jūsų pageidavimais, parengsime išgyvenimo renginį, kuris bus pakankamai judrus, bet nebus per daug aktyvus vyresnio amžiaus žmonėms. Dalyvių fiziniai pajėgumai NERIBOJAMI, programos visada pritaikomos, atsižvelgus į kiekvieną dalyvį individualiai. Panašią programą ne kartą yra įveikę įvairaus amžiaus tiek vyrai, tiek moterys.

Pramogos aprašymas

Preliminarus scenarijus NR.1

Mokymų dalyviai padalinami į grupes ir eina į atskirai miške įrengtas vietas (iš viso 4‐5), kur kiekvienos grupės laukia instruktorius su išsikeltais organizacijai aktualiais iššūkiais. Kiekvienos grupės užduotis yra įveikti topografijos-orientacinį žygį. Einama su žemėlapiais. Radus kiekvieną tašką, jame esantis instruktorius praveda mokymus viena iš žemiau išvardintų temų (temos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus). Mokymas kiekviename taške truks nuo 30 iki 40 min.

Taškuose bus mokomasi:

 • ugnies įkūrimas parankinėmis priemonėmis;
 • gamtinių kliūčių įveikimo virvėmis;
 • pirmosios pagalbos teikimas parankinėmis priemonėmis;
 • komandos formavimas ir galvosūkiai.

Jei dalyvių skaičius bus daugiau negu 20, įrengsime 5 tašką.

Renginį ves patyrę 4-5 instruktoriai – žmogiškųjų išteklių ir psichologijos specialistai ir profesionalūs kariškiai, tarnavę Lietuvos spec. pajėgose.

Šio scenarijaus pliusai:

Kolektyvas judės mažomis grupėmis. Kadangi vienu metu instruktoriui reikės dirbti su 5-6 dalyviais, jis turės galimybę skirti daugiau dėmesio kiekvienam asmeniškai. Topografinis žygis gerokai įdomesnis, kai keliaujama mažomis grupėmis. Didelėse grupėse mažiau aktyvūs dalyviai kartais „pasislepia“.

Preliminarus scenarijus NR.2

Mokymų dalyviai padalinami į 2 grupes, kurios atskirais maršrutais turės įveikti topografijos-orientacinį žygį. Einama su žemėlapiais. Miške bus įrengta 4-5 taškai, kuriuose dalyviai turi rasti inventorių, kuris bus naudojamas mokymosi procese. Po žygio susirinkus visam kolektyvui, visiems bendrai būtų vedamos šios temos:

 • ugnies įkūrimas parankinėmis priemonėmis;
 • laužai jų tipai ir paskirtis;
 • gamtinių kliūčių įveikimo virvėmis;
 • pirmosios pagalbos teikimas parankinėmis priemonėmis.

Temos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus.

Renginį ves patyrę 2 instruktoriai – žmogiškųjų išteklių ir psichologijos specialistai ir profesionalūs kariškiai, tarnavę Lietuvos spec. pajėgose.

Svarbi informacija

Visus organizuojamus renginius veda patyrę instruktoriai – žmogiškųjų išteklių ir psichologijos specialistai ir profesionalūs kariškiai, tarnavę Lietuvos spec. pajėgose.

Galerija

Registruokis!

  Šiuo metu suplanuotos ekskursijos datos nėra

  Palik savo el. pašto adresą ir informaciją apie suplanuotą artimiausią datą gausi dar prieš ją paskelbiant. Nepamirškite patikrinti Spam.

  Komentarai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *