Išgyventi komandoje

Išgyventi komandoje

5-6 val.
Kelionės data:
Registruokis ir kelionės datą sužinok pirmas!
Pramogos kaina:
Kaina gurpei:

1150/ 10-15 asm.

Nenuspėjami iššūkiai – Unikalios patirtys – Neužmirštamos akimirkos

Išgyvenimo mokyklos organizuojami renginiai – tai netradiciniai komandos stiprinimo mokymai, paremti praktiniais išgyvenimo įgūdžiais, sumodeliuotomis situacijomis, psichologijos iššūkiais ir tikrovės pajauta. Renginio dalyviai susidurs su neapibrėžtais iššūkiais, ugdys savo gebėjimus, reaguoti į nestandartines situacijas, atsiskleis neformalūs lyderiai ir jų psichologiniai tipai.

Svarbu: remdamiesi Jūsų pageidavimais, parengsime išgyvenimo renginį, kuris bus pakankamai judrus, bet nebus per daug aktyvus vyresnio amžiaus žmonėms. Dalyvių fiziniai pajėgumai NERIBOJAMI, programos visada pritaikomos, atsižvelgus į kiekvieną dalyvį individualiai. Panašią programą ne kartą yra įveikę įvairaus amžiaus tiek vyrai, tiek moterys.

Pramogos aprašymas

Mokymų dalyviai įveikia topografinį žygį ir keliauja į iš anksto miške įrengtus taškus, kur grupės laukia instruktorius su iššūkiais. Maršrutas einamas su žemėlapiais. Radus kiekvieną tašką, jame esantis instruktorius praveda mokymus viena iš žemiau išvardintų temų (temos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus). Mokymas kiekviename taške truks apie 60 min.

Taškuose bus mokomasi:

ugnies įkūrimas parankinėmis priemonėmis: šiame mokomajame taške dalyviai išmoks įkurti ugnį 10 būdų nenaudojant degtukų ar žiebtuvėlio, o panaudojant parankines priemones;

gamtinių kliūčių įveikimas virvėmis: perkėla per upę. Kartu su instruktoriais dalyviai įrengs perkėlą. Po trumpų apmokymų kolektyvas įveikinės kliūtį. Dalyviai išmoks ir sužinos, kad kariniuose – veiksmo filmuose rodomas kliūčių įveikimas yra išties lengvai išmokstamas triukas;

pirmosios pagalbos teikimas parankinėmis priemonėmis: tai yra viena karščiausių ir populiariausių mūsų mokyklos temų. Mokymus ves kvalifikuotas instruktorius. Taške dalyviai išmoks suteikti pirmąją pagalbą neturint tam specialių priemonių;

komandos formavimas ir galvosūkiai: šiame taške komanda turės atlikti 4 komandos formavimo žaidimus-užduotis. Užduotys bus ir verčiančios šiek tiek pagalvoti kūrybiškai, ir truputį padirbėti fiziškai (užduotys tikrai nereikalauja jokio fizinio pasirengimo).

Šio scenarijaus pliusai:

Kolektyvas dirbs mažoje grupėje. Kadangi vienu metu nedideliu skaičiumi dalyvių dirbs du instruktoriai, jie turės galimybę skirti daugiau dėmesio kiekvienam asmeniškai. Topografinis žygis gerokai įdomesnis, kai keliaujama nedidele grupe. Didelėse grupėse mažiau aktyvūs dalyviai kartais „pasislepia“.

Svarbi informacija

Visus organizuojamus renginius veda patyrę instruktoriai – žmogiškųjų išteklių ir psichologijos specialistai ir profesionalūs kariškiai, tarnavę Lietuvos spec. pajėgose.

Galerija

Registruokis!

    Šiuo metu suplanuotos ekskursijos datos nėra

    Palik savo el. pašto adresą ir informaciją apie suplanuotą artimiausią datą gausi dar prieš ją paskelbiant. Nepamirškite patikrinti Spam.

    Komentarai

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *