Šaudymas iš kovinių ginklų

Šaudymas iš kovinių ginklų

Kelionės data:
Registruokis ir kelionės datą sužinok pirmas!
Pramogos kaina:
Kaina asmeniui:

95

Koviniai ginklai ir šiuolaikinis taikliojo šaulio (snaiperio) šautuvas. Parako kvapas ir profesionalūs patarimai – viskas, ko reikia ekstremaliai pramogai. Pratyboms vadovaus patyręs šaulys, todėl sužinosite ne tik būtiniausias saugumo taisykles, bet ir taiklumo subtilybes.

Trumpas saugumo ir taiklaus šaudymo kursas. Mokysimės šaudyti trumpu ir šturmo ginklais iš stovimos pozicijos, snaiperio ginklu iš gulimos pozicijos. Po teorijos bus šaudymo pratybos. Užsiėmimo trukmė ~2 -3 val. Šaudysime atviroje lauko šaudykloje.

Labiausiai įsijautę į adrenalino kupiną pramogą, laiką šaudykloje galės pratęsti nusipirkdami papildomų šovinių.

Šaudymas

Koviniu 9mm pistoletu „Makarov“ (1958 m.) –8 šūviai (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);

Pusiau automatiniu 7,62 mm karabinu AK-47 „Kalašnikov“ – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);

Pusiau automatiniu snaiperio ginklo SVD Draguvov (Снайперская Винтовка системы Драгунова образца 1963 года)  – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 2 € / vnt.);
Desertui ir palyginimui – 10 šūvių iš galingo, .308 kalibro, šiuolaikinio taikliojo šaulio (snaiperio) ginklo Tikka T3 compact tactical rifle. (papildomi šoviniai 2 € / vnt.).

Pramogos aprašymas

Ginklai

Makarov

Makarovo pistoletas arba PM (Пистолет Макарова) rusiškas pusiau automatinis pistoletas. Ginklas beveik identiškai nukopijuotas nuo vokiško Walter PP pasižymi paprastumu ir patikimumu. Projektui vadovavo Nikolajus Makarovas, todėl jo garbei pavadintas ginklas. Nuo 1951 iki 1991 metų PM pistoletas buvo standartinis kariuomenės ir milicijos ginklas.
2003 metais Makarovo pistoletas formaliai buvo pakeistas nauju ginklu, tačiau jis vis dar naudojamas ne tik pačios Rusijos kariuomenėje. tai yra vienas labiausiai paplitusių ginklų pasaulyje.

AK-47

AK-47 (rus. Автомат Калашникова образца 1947 года) – automatinis šturmo šautuvas (bandysime pusiau automatinę versiją) sukurtas 1947 m. Tarybų Sąjungoje. Ginklas šaltojo karo metu buvo naudojamas Varšuvos pakto narių bei su jomis glaudžiai politiniais ryšiais susijusių valstybių kariuomenėse ir iki šių laikų išlieka vienas populiariausių ginklų rytų Europoje, Afrikoje bei Azijoje. Tai labiausiai pasaulyje paplitęs ginklas. Net keturios valstybės – Mozambikas, Zimbabvė, Rytų Timoras ir Burkina Faso įamžinę Kalašnikovo automatą savo herbuose.

SVD

1963 metų modelio pusiau automatinis šautuvas sukurtas ir pagamintas buvusioje Sovietų sąjungoje. Jam skirti galingi, 7,62 x 54 mm šoviniai.
Nors Dragunov SVD vadinasi snaiperių šautuvu, tačiau iš tiesų tai nėra tikroji jo paskirtis. Pagal oficialius duomenis, efektyvaus šūvio atstumas yra 800m, tačiau realiai, su standartine optika, reikia įgūdžių norint pataikyti į už 500 m esantį žmogaus silueto taikinį.
Tikroji jo turėtojo paskirtis buvo puolančių būrių palaikymas. Dėtuvės talpa 10 šovinių, kulkos greitis 830 m per sekundę. Teoriškai esant ugnies linijoje, išgirdus šūvio garsą, jis sutaps su mirties momentu.
Po nedidelių pakeitimų, nuo 1964 metų, Dragunov SVD tapo standartiniu palaikymo ginklu kelių valstybių ginkluotėje. Taip pat keliose Varšuvos pakto šalyse. Rusijos kariuomenės ir spec. pajėgų Omon naudojamas iki šiol.

Tika T3 CTR

Suomių ginklų gamybos kompanija SAKO tiekianti taikliojo šaulio ginklą TRG M10 daugeliui NATO valstybių kariams. Šiais šautuvais apginkluota ir Lietuvos kariuomenė.
Koncernas gamina ir civilines karinių ginklų versijas. Viena iš jų yra Tikka T3 Tactical, bei lengvesnė versija trumpesniu vamzdžiu Tikka T3 Compact Tactical Rifle.
Kaip ir karinis analogas šie ginklai turi 10 šovinių dėtuves, optikos tvirtinimo bėgelius ir vamzdžio gale esantį sriegį skirtą tvirtinti kompensatorius, ugnies ar garso slopintuvus.

Įskaičiuota

 • Šaudyklos nuoma
 • Ginklų nuoma
 • Instruktorius
 • Šoviniai pagal aprašymą

Neįskaičiuota

 • Transportas iki šaudyklos
 • Papildomi šoviniai

Svarbi informacija

Dalyvauja tik pilnamečiai arba su nepilnamečiai su tėvu (globėjų) priežiūra. Rekomenduojama nuo 12 metų amžiaus, kad atatranka nesulaužytų.

Galerija

Registruokis!

  Šiuo metu suplanuotos ekskursijos datos nėra

  Palik savo el. pašto adresą ir informaciją apie suplanuotą artimiausią datą gausi dar prieš ją paskelbiant. Nepamirškite patikrinti Spam.

  Komentarai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *