Černobylio zona. Vairuojam patys.

Černobylio zona. Vairuojam patys.

Kelionės data:
Registruokis ir kelionės datą sužinok pirmas!
Kelionės kaina:
Kaina asmeniui:

400

Kelionė į Černobylį.

Vienos dienos ekskursija Černobylio zonoje.

IŠVYKIMAS IŠ KAUNO!

Kiek žmonių yra matę, kaip atrodys pasaulis po apokalipsės? Nedaug. Bet pakeliauti laiku – 30 metų atgal ir, nedrįstu prognozuot, kiek į priekį – gali beveik kiekvienas.

Černobylio zona – 2600 kv.km plotas,  kur daugiau nei prieš 35 metus įvyko globali katastrofa. Pasivaikščiojimas mieste, kur kažkada dirbo ir gyveno beveik 50 tūkstančių žmonių, tiesiogine prasme -prisilietimas prie radioaktyvios istorijos kiekviename apleistame bute, mokykloje, vaikų darželyje.  Palikti asmeniniai žmonių daiktai, automobiliai, prekės parduotuvėse -neeilinis įspūdis.  Vieta, kur kažkada iškrito mirtini kiekiai radioaktyvių dulkių, kurios išvijo žmones, tačiau nenugalėjo gamtos.

Ekskursija Černobylio zonoje yra viena iš  gyvenimo kelionių. Žmonės apie ją pasakoja draugams, vaikams ir anūkams. Kiekviena padaryta nuotrauka taps istorine.

Diena Černobylio zonoje leis pasijusti tarsi Strugackių romano herojumi ar žaidimo S.T.A.L.K.E.R. personažu. Postapokaliptinė atmosfera ir neprognozuojami nuotykiai – garantuota!

Ekskursijoje:

 • Dytiatki kontrolės postas, dokumentų patikra ir patekimas į zoną.
 • Černobylio zonos „sostinė“ Černobylis.
 • Avarijos likvidavime dalyvavusios technikos muziejus Černobylio mieste.
 • Paminklas Leninui ir teismo rūmai, kuriuose buvo teisiami avarijos kaltininkai Černobylyje.
 • Leliov kontrolės postas ir patekimas į 10 kilometrų zoną.
 • Radiolokacinė antena Duga -2. Beveik 1 kilometro ilgio ir 150 m aukščio Šaltojo karo statinys. Pamatysime anteną iš visų pusių, kontrolės, mokymo, transporto ir kitus pastatus.
 • Beveik visiškai palaidotas Kopači kaimas su nelegalių Zonos lankytojų-  Stalkerių baze. Pamatysime paliktos technikos kapines ir rasime iš reaktoriaus išmestą „karštąją dalelę“ (alternatyvus maršrutas).
 • Nebaigti statyti 5 bei 6 reaktoriai ir jų aušinimo kaminai. Įspūdingos nuotraukos kaminų viduje  (alternatyvus maršrutas).
 • Šiltu metų laiku pamaitinsime žuvis gyvenančias reaktorių aušinimo kanaluose.
 • Černobylio atominė elektrinė ir sprogusio reaktoriaus sarkofagas iš 200 m atstumo.
 • „Rudasis miškas“, kuriame po avarijos nusėdo didžiausias kiekis radioaktyvių medžiagų.
 • Didžiausias Europoje miestas vaiduoklis Pripetė, kuriame iki avarijos gyveno beveik 50 tūkst žmonių. Mieste praleisime iki 4 valandų. Aplankysime miesto prieplauką, ligoninę, kino teatrą, muzikos mokyklą, centrinę aikštę, kultūros rūmus, viešbutį „Polesė“, vykdomąjį komitetą, atrakcionų parką, mokyklą, baseiną, kalėjimą, policijos nuovadą ir vaikų darželį. Jei leis aplinkybės – pastatų vidų ir gyventojų butus.
 • Pripetės mieste esančios technikos kapinės.
 • Gamykla „Jupiter“, kurioje iki avarijos buvo gaminami komponentai juodosios dėžėms, o po avarijos kuriami likvidacijoje dalyvavę robotai. (alternatyvus maršrutas)
 • Selfis su reaktoriaus grafito bloku.
 • Naminės degtinės „Holirkos“ degustavimas

Kiekvieną išvardytą objektą mes aplankome. Ne tik pravažiuojame pro šalį ir pamatome pro automobilio langą, bet , daugeliu atvejų, net užeiname į vidų.

Ir dar daug nepamirštamų vietų!!!

 

Skirtingai nuo daugelio kelionių agentūrų siūlomų ekskursijų, mes į Černobylio zoną patenkame gerokai anksčiau –  9:00  ryte. Atvykus dar prieš pasirodant visiems turistams nereikia stovėti eilėje kontrolės poste ir patikrinimo procedūra užtrunka vos keliolika minučių. Atvykę 10 val ar vėliau turistai stovi eilėje kontrolės poste keletą valandų ir į zoną patenka 11 ar net gerokai po 12 valandos.
Vizito metu nestojame paklausyti graudžių istorijų prie kiekvieno paminklo, negaištam kelių valandų brangaus laiko turistams skirtoje valgykloje. Laiką leidžiame klajodami postapokaliptinio pasaulio tyruose.
Išvykstame valanda vėliau nei visos turistų grupės. Černobylio zonoje praleidžiame 10 valandų. Visą tą laiką tyrinėjam objektus.  Per vieną dieną mes pamatome daugiau, nei įprastai turistai pamato per dviejų dienų turą.

Kelionės programa

1 diena

05:30 Išvykimas iš Kauno

12:00 Pietūs pakeliui

16:00 Lenkijos-Ukrainos sienos kirtimo punktas

Laukiam eilėje patekt į Ukrainą.

2 diena

20:00 Įvažiuojam į Ukrainą. Pasikeičiam pinigus į Grivinas. Vakarienė kavinėje (ukrainietiški barščiai).

23:00 Jei pavyksta greitai kirsti sieną ir būna norinčių- galima stoti nakvynei. Korosten arba Sarny mieste. Dvivietis kambarys kainuoja apie 21 eur.

06:15 Išvažiuojam iš viešbučio

08:00  Sustojam pakeliui pavalgyt SAVO maisto. Ten civilizacijos nėra 🙂

09:00 Atvykstame į zonos kontrolės postą Dytiatky. Biurokratiniai formalumai

9:00 -18:30 Ekskursija Černobylio zonoje.

19:00 Išvykstam iš Černobylio zonos

23:00 vakarienė pakeliui (kavinėje)

3 diena

00:00 Lenkijos-Ukrainos sienos kirtimo punktas

04:00 Įvažiuojam į Lenkiją

10:00 Pusryčiai pakeliui (kavinėje)

14:00 Atvykimas į Kauną.

D.U.K.

1. Kiek kainuoja?

300 EUR

2. Noriu važiuot, ką daryt?

Sekti naujienas šiame tinklapyje arba www.fabebook.com/praeitieszvalgas ir užsiregistruoti kai bus skelbimas apie renkamą grupę.

3. Kokia tvarka?

Išsiaiškinus kad dar yra vietų registruotis per šiame tinklapyje esančią registracijos formą. Reikės: atsiųsti savo vardą, pavardę, gimimo datą, paso numerį, bei pervesti avansą. Sistema viską, ko reikia atsiųs el paštu.
Registracija tvirtinama tik gavus avansą.

4. Kokių dokumentų reikės?

– popierinio paso, skiepų sertifikato ir vairuotojo pažymėjimo. (ID kortelė, studento pažymėjimas, pensininko pažymėjimas ar nuolatinis autobuso bilietas netinka).

– Skiepijimo arba persirgimo sertifikato arba PGR testo. Antigenu testas ir galimybių pasas netinka.

5. Vizų nereiks?

Nereikės. Važiuojam per Lenkiją (ES, Šengenas), o su Ukraina yra pasirašyta bevizio rėžimo sutartis.

6. Ar ekskursija gali būti atšaukta/nukelta?

Gali. Sumokėtas avansas niekur nedingsta. Galima bus registraciją perkelti į kitą datą. Perkėlimas galimas tik jei kelionė atšaukiama/nukeliama organizatoriaus iniciatyva. Jei keliauti galima, bet keliautojas atšaukia savo iniciatyva dėl bet kokių priežasčių – avansas prarandamas.

7. Kaip suprast „vairuojam patys“?

Tiesiogiai. Transporto paslauga nuvykti iki Černobylio zonos nėra organizuojamas. Organizatorius tik duoda mikroautobusą, kuriuo ekskursijos dalyviai patys vyksta. Kuro bakas bus pilnas, už savo pinigus piltis nereikės. Kelionei namo bus papildytas Ukrainoje.

8. Kodėl galima vykti tik nuo 18 metų?

Černobylio zonos administracija nustatė tokias taisykles. Gali būti dėl to, kad bręstančiam organizmui radiacija žalinga, bet tiksliai nežinau. Be to vairuot reikės.

9. Ar radiacija nepavojinga? Ar turėsime dujokaukes ir specialius kostiumus?

Černobylio zonoje, turistų lankomose vietose radiacinis fonas yra normalus. Kai kur kelis ar kelias dešimtis kartų didesnis nei mums įprastas, tačiau lankymo metu nebus sukaupta pavojinga dozė. Vidutiniškai nebus daugiau nei skrendant lėktuvu. Jokių specialių priemonių nereikės. Ekstremalai galės kelis žingsnius žengti į šalį ir gauti kelis šimtus kartų daugiau. Dar nei vienas nenupliko ir nuo vėžio nemirė. Ir nešvyti tamsoje. Ar žmonos/draugės nesiskundžia, atsakyt negaliu. Manim nesiskundžia.

10. O kaip su maistu?

Organizuoto maitinimo nebus. Pirksime greitus užkandžius pakeliui degalinėse. Atvykus prie Černobylio zonos perimetro pavalgysim savo pasiimto maisto.

11. O miegosim?

Nakvynė viešbutyje nėra organizuojama ar rezervuojama. Pakeliui vairuosim/miegosim pasikeisdami. Mikroautobuse. Vairuos visi. Jei pakeliui pirmyn pasiseks greitai kirsti sieną ir bus norinčių, galėsim sustoti greta kokio nors motelio. Norintys, savo iniciatyva, galės miegoti ten. Papildomai kainuoja apie 11 eur už vietą dviviečiame kambaryje.

12. Apranga ir avalynė. Ar reikia turėti specialius drabužius, ar juos reikės išmesti?

Apranga turi būti patogi, nevaržanti judesių, pagal sezoną. Neturi būti atvira. Ilgos kelnės, ilgos rankovės ir uždari batai. Išvažiuojant visi bus tikrinami. Radioaktyvūs daiktai konfiskuojami ir utilizuojami. Jei zonoje laikysitės instrukcijų – drabužiai nebus užteršti radioaktyviomis dulkėmis ir jų išmesti nereikės.

13. Kodėl drabužiai ir avalynė uždari?

Kad ant kūno ir į kūno ertmes nepatektų radioaktyvių dulkių. Šiaip jų nėra, bet maža ką…

14. Ar galima fotografuoti/filmuoti. Ar radiacija nepakenks įrangai?

Filmuot ir fotografuot galima visur, išskyrus 4-ojo reaktoriaus aikštelę ir kontrolės postus. Instrukcijas paaiškinsiu vietoje. Tokia radiacija tikrai nepakenks.

15. Ar galima eiti į pastatų vidų?

Oficialiai negalima, bet…

16. Ar galima lipti ant pastatų stogų?

Griežtai negalima, bet…

17. Kokio dydžio grupė?

8 -9 žmonės mikroautobuse

18. Ar galima važiuoti savo transportu?

Galima. Automobilyje tik reiks palikti dvi vietas lydinčiam pareigūnui ir grupės vadovui. Atviromis transporto priemonėmis (kabrioletu, motociklu, dviračiu, arklio traukiamu vežimu) zonoje naudotis draudžiama. Dėl kainos ir visų detalių teirautis feisbuke fabebook.com/praeitieszvalgas

19. Ar galima patekti į Černobylio zoną savarankiškai, be grupės ir lydinčio pareigūno?

Griežtai draudžiama. Ten radioaktyvu. Lankymui tinkamas yra tik turistinis maršrutas. Kitur radiacija vis dar yra pakankamai aukšta. Yra tikrai labai pavojingų vietų. Be to Černobylio zonoje jau daugiau kaip 30 metų draudžiama medžioklė. Laisvai veisiasi ne tik laukiniai arkliai, briedžiai ir šernai, bet taip pat ir lūšys, vilkai ir meškos.

Visa zonos teritorija aptverta spygliuota tvora. Ją saugo ginkluoti policijos pareigūnai, sukarinta apsauga, nacionalinės gvardijos kariai ir pasieniečiai. Černobylio zona ribojasi su valstybine siena su Baltarusija, todėl visa teritorija yra pasienio ruožas. Strateginiai branduoliniai objektai, tokie kaip elektrinė, branduolinių atliekų saugyklos, saugomi papildomai ir bausmės už patekimą į juos yra rimtos.

Jei Pasitikite savo fiziniu pasirengimu ir neabejojate, kad miškais sugebėsite nueiti 120 km iki zonos epicentro ir atgal, jei nebaisu patekti į aukštos radiacijos zoną, jei nebaisu sutikti laukinius žvėris ir kriminalinius elementus, jei galvojate, kad sugebėsite neįkliūti pareigūnams, jei manote, kad sugebėsite rasti neradioaktyvaus geriamo vandens ir saugią vietą nakvynei, tuomet sėkmės!
Jei ne, dėl kainos ir visų detalių teirautis feisbuke fabebook.com/praeitieszvalgas

20. Ka reikės turėti kelionėje?

1. Proto
2. Pasą
3. Vairuotojo pažymėjimą
4. Skiepų sertifikatą
7. Žibintuvėlį (patogiau „ciklopas“)
8. Fotoaparatą (nebūtina)
9. ~30 eurų maistui pakeliui ir lauktuvėms, 10 eur nakvynei viešbutyje

21. Kaip dėl izoliacijos grįžus?

Skiepytiems izoliuotis nereikia!

Neskiepytiems realiai reikia, bet kaip gaunasi, tai bala žino.

Grįžtant per pagrindinius sienos kirtimo punktus, prieš kertant Lietuvos sieną, reikia užsiregistruoti grįžimą NVSC sveitainėje ir turėti tai įrodantį QR kodą. Jei ant Lenkijos -Lietuvos sienos bus pasienio pareigūnai, kertant sieną jie paprašys parodyti QR kodą. Neturint, reikės užsiregistruoti NVSC sistemoje ir tik tada leis įvažiuoti į Lietuvą.
Registracija čia: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/passenger

Grįžus per 24 val privaloma užsiregistruoti testavimui kišant pagaliuką į nosį ir privaloma 10 dienu izoliacija. Izoliacijos laika galima sutrumpint septintą dieną atlikus PGR testą savo lėšomis.

Čia yra įstatymas, kuriame numatyta kam taikomos izoliacijos išimtys:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/ea60cec0650b11eaa02cacf2a861120c/asr?fbclid=IwAR0eYVs2fPeXPaqD7LgW2PO9KoBzvGRK5TV03QMm6QTKiYMU-yCj_nYS1ac

Įskaičiuota

 • Ekskursija Černobylio zonoje su lietuviškai kalbančiu grupės vadovu.

Neįskaičiuota

 • Maitinimas.
 • Alkoholis.
 • Suvenyrai ir lauktuvės.
 • Nakvynė (papildomai 11 eur vieta dviviečiame kambaryje)

Svarbi informacija

Važiuoja tik pilnamečiai.

Reikia mažiausiai 6 mėn. galiojančio PASO (ID kortelė netinka).

Reikia B kategorijos vairuotojo pažymėjimo

Reikia skiepų sertifikato

 

Galerija

 

Ekskursijos organizatorius ir pardavėjas: TOV Gamma Travel (ТОВ „ГАММА ТРЕВЕЛ“ Код ЄДРПОУ 42303554).
Grupės vadovas: Šarūnas Jasiukevičius
Код ЄДРПОУ 2871224113
Fizinio asmens ekonominės veiklos registracijos numeris: 20740000000030326
Užpildytos registracijos formos automatiškai pateikiamos kelionės organizatoriui. Tolimesnis bendravimas ir atsiskaitymai vyksta tiesiogiai su organizatoriumi jo nustatyta tvarka.

Sužinok daugiau

Registruokis!

Komentarai

 1. Gytis parašė:

  Kodėl reikia bent 6 men galiojančio paso? Turiu pasą apie mėnėsiuką, kodėl negana tiesiog tjurėt?

  • Šarūnas parašė:

   nes tokie įstatymai.

   • Gytis parašė:

    Tai mažiausiai 6men galiojančio paso nuo pagaminimo ar kad dar bent 6men galiotų?

   • Šarūnas parašė:

    Reikia, kad pasas galiotų bent 6 mėn.

 2. Marius parašė:

  Sveiki. Kaip bus su kuponais kurie dėl karo nebuvo panaudoti? Jie prasitęs ar reikia rinktis kita kelionę?

  • Šarūnas parašė:

   kuponai bus pratęsti

 3. Vaidas parašė:

  Sveiki.kada jus vaziuojate.i ukraina?nes mane nukreipe is karo atase.jus pastoviai vezat pagalba.ir msn atare kad galite nuvezti i mokymo centre.turiu visus leidimus ir karini bilieta ukrainos kalba.

  • Šarūnas parašė:

   galima .parašyk per feisbuką

   • Karolis parašė:

    Ar vyksta kelionės

   • Šarūnas parašė:

    karo metu kelionės nevyksta

 4. Airinga parašė:

  Sveiki. Turime kupona už 200€ kadangi nespejom panaudoti gal nori kas perpirkti uz 150€. Kuponas galioja iki siu metu sausio 26d Jai ka domina tel. 860260089

 5. Ausra parašė:

  Sveiki, jai mes su vyru noretume vykti dviese?! Tai jai vyras turi vairuotojo teises o as ne,tai vadinas negaliu vaziuot?! Butynai abu turim turet vairuotojo teises?!🙂😉

  • Šarūnas parašė:

   Jei vyras pavairuos už abu, tai galite važiuoti abu 🙂

 6. Aurimas parašė:

  Kaip del angliskai kalbancio gido? Yra tokia galimybe?

  • Šarūnas parašė:

   Ne. Ekskursijos vyksta lietuviškai.

 7. Dovydas parašė:

  Kada planuojate sekančią kelionę

 8. Tomas parašė:

  Kokiom datom organizuojat keliones

 9. Aušra ir Erikas parašė:

  Ačiū labai už superinę kelionę ir nepamirštamus įspūdžius. Be galo dėkingi Šarūnui už nuostabei pravestą ekskursiją ir aplankytas vietas. Tai ne pakartojama, bet pakartosim 🙂 AČIŪ! 🙂

 10. Auguste parašė:

  Sveiki. Ar ekskursijos metu galima naudoti telefonus, filmuoti, fotografuoti?

 11. paulius parašė:

  sveiki.kam reikalingas vairuotojo pazymejimas jaj jus vezat?

  • Šarūnas parašė:

   Pavadinime esatys žodžiai „Vairuojam patys“ reiškia, kad reikės vairuoti patiems.

   • Romas parašė:

    Sveikas, Šarūnai. Galvoju apie isvyka ir zinau, kad ji bus sauni. As vairuoju, o zmona – ne. Ar butu del to problemu? Dabar karantinas, lauksim zalios sviesos🙂

   • Šarūnas parašė:

    Jei bus kas pavairuoja jos dalį, tuomet jokios problemos 🙂

   • Rokas parašė:

    o kiek km daugmaž gaunasi vidutiniškai žmogui nuvažiuot? Įmanoma vienam už 2 suvairuot?

   • Šarūnas parašė:

    taip. Vairuoja visi po maždaug 4 valandas.

 12. Jaroslav parašė:

  Sveiki, tai taip supratau kad neturint vairuotojo pažymėjimo Man ten važiuoti ne galima?

   • Nerka parašė:

    Nelabai aišku. Transporto priemonės Jūsų, Šarūnai?

   • Šarūnas parašė:

    Transporto priemonę duoda organizatorius.

   • Edvinas parašė:

    Sveiki,
    O tai B kategorijos užtenka, ar kažką rimtesnio vairuoti tektų?

   • Šarūnas parašė:

    Užtenka B kategorijos

   • % parašė:

    O peskom ?

 13. Deimantas parašė:

  Laba diena noreciau pasiteirauti apie kelione Kiek laiko pries reiketu issipirkti ir koio dydzio yra keliaujanciuju grupes? Noretume organizuotis kelione ir butume kokie 4 zmones.

  • Šarūnas parašė:

   Avansą pervesti reikia iki kol yra vietų. Grupės dydis apie 20 žmonių.

 14. Justinas parašė:

  Sveiki,
  Ar būtù galimybė pasinaudoti šiuo kelionės pasiūlymu turint 18 metù, bet neturint vairuotojo pažymėjimo?

  • Šarūnas parašė:

   ne. Be vairuotojo pažymėjimo vairuoti draudžia įstatymai.

  • Paulius parašė:

   Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie patį kelionės būdą. Ar tai kelionė savo nuosavu automobiliu, važiuojant kolonoj, su kitais dalyviais? Ar kažkaip kitaip?

   • Šarūnas parašė:

    Kelionė mikroautobusais

 15. Lina parašė:

  Sveiki, norėčiau pasitikslinti ką reiškia kelionė „be nakvynės“ 🙂

  • Šarūnas parašė:

   Reiškia, kad programoje nakvynė motelyje nenumatyta. Stosim pamiegot jei liks laiko 🙂

 16. Mindaugas parašė:

  Kelionė tikrai superinė. Po visų perskaitytų knygų ir peržiūrėtų filmų apie Chernobylį, buvo verta gyvai išvysti visą tai kas įeina į šią programą. Šarūnas yra puikus gidas, kelionės metu visi mikriuke esantys net sustingdavo klausydamiesi jo pasakojimų per radiją. Jeigu toks „Praeities žvalgo“ radijo kanalas būtų kasdien transliuojamas, bent jau man asmeniškai būtų dažniausiai klausomas. Dar kartą ačiū už įspūdžius, už kelionę, už fotografijas ir selfius ir už tikrai gerai praleistą laiką. Rekomenduoju! P.S. atsinaujinau ir įgūdžius vairavimo su mechaniniu automobiliu vairuojant per Ukrainą. 😀

  • Giedre parašė:

   Sveiki kas gali mane pasiimti prie jusu kompanijos ir visi kartu vaziuoti i ekskursija.?

   • Andrius parašė:

    Smagu

  • Rokas parašė:

   per radiją? o tai kaip jūs atskirai važiavot kad per radiją kalbėjo?

   • Šarūnas parašė:

    kartu, bet vienu metu keliose mašinose būti nepavyksta 🙂

 17. Vycka parašė:

  Praeities Žvalgas aka Šarūnas Jasiukevičius yra superinis gidas. Jaučiasi jog megaujasi pasakodamas ir rodydamas įdomius faktus/vietas kitiems.
  Kelionė į Černobilį nei kiek neprailgo, buvo tikrai verta kiekviena minutė post-apokaliptinėje zonoje.
  Labai rekomenduoju nuvykti ir pamatyti kaip gali atrodyti miestas/pasaulis po didžiulės katastrofos.
  Dedu didžiulį pliusą Šarūnui ir beabejo keliavusiai komandai kartu. Manau tai nebuvo paskutinė kelionė kartu. AČIŪ

 18. Neringa parašė:

  Norėjau dar kartą padėkot už tokią gerą kelionę! Puikios emocijos vis dar nepaleidžia 🙂
  Planas tikrai dar pakartot tokią kelionę!
  Tiek pozityvo, juoko, įstabių vietų 🙂 leidžia pabėgti nuo kasdienės rutinos ir problemų visu šimtu procentų 🙂
  Nusikalus kaip šuo grįžau, bet smegenys dar nei po vienų atostogų nebuvo taip pailsėjusios 🙂
  Ačiū ačiū ačiū! Reiks kartot! Tik ne taip stipriai 🙂

 19. Gabija Čeledinaitė parašė:

  Ačiū abiems ekipažams, su kuriais spėjau susigyventi per tas 50 valandų. Ačiū rūkantiems už tas juokingas pertraukėles, ir nerūkantiems už galimybę kartu paburbėti ant pirmųjų. Ačiū fantastiškiems vairuotojams, kurių dėka galiu pasigirti, kad Ukrainos keliukuose 170 – visai nebaisus greitis. Ir už pasitikėjimą, mane prileidžiant prie vairo. Dar labai ačiū už visas kelyje išgirstas kelionių istorijas, ir motyvaciją beprotiškiems dalykams. Ypač tokiems kaip dujokaukės iš TEN parsivežimas (kitąkart ir aš išdrįsiu). Ir darbo biržos atstovams už pokalbius, jau seniai tiek nesijuokiau, džyzus, vyručiai, ar jūs kasdien tokie linksmi?

  Atskiras ačiū Šarūnui už visas asmenines istorijas ir inside-Chornobil jokes, kurie padėjo įsijausti ir leido patirti tą radiacinę dvasią. Ir dar jauduliuko pridėjo. Ypač fainos buvo išimtys iš tų griežtų taisyklių. Žodžiu, ačiū, kad nebuvo tai įprasta turistinė kelionė!!

  Iki greitų susitikimų!!

 20. Kipras Mancevičius parašė:

  Surreal. Visas trip’as kaip filmas Ypač Duga įspūdinga realybėj, nuotraukos šito neperduoda..

 21. Aleksandras Ševčenko parašė:

  Labai smagi kelionė gavosi, Duga paliko ypač didelį įspudį, gaila kad ja naikina, ir ateities keliautojai nebepamatys jos, džiaugiuosi kad aš dar spėjau. „Praeities žvalgas“ labai puikus gidas, linksmas, mėgstantis pašmaikštauti ir besirūpinantis kiekvienu savo grupes dalyviu. A+ įvertinimas.

 22. Tomas Puida parašė:

  Esu labai dėkingas, įspūdžiai nerealūs, o žymintis visą patirtį dienorašty, rodės, kad nebaigsiu. Aišku dėl pačios kelionės, gaila, kad taip trumpai, žinoma viską atperka jūsų charizma, įdomūs pasakojimai, šviežia sovietinės svajonės griuvėsių aura ir visi suteikti miesčioniški patogumai, kurių dėka kelionėj visiškai nepavargau. Pirmam pažintiniam kartui pats tas.

 23. Agnė Ruminaitė parašė:

  Neužmirštama kelionė (tikrai ne kiekvienam) į Černobilio zoną su geriausiai organizuotu vadovu-nuotykių ieškotoju ‪#‎Praeitiesžvalgas‬

 24. Virginijus Galdikas parašė:

  Vienas iš gyvenimo tikslų įvykdytas. Tiek metų buvo svajota apie šį objekta ir pagaliau as patekau į jį. Tiek skaityta, tiek info rinkta, atrodo žinai viską, bet patekus į zona vistiek apima tas keistas jausmas.
  Manau kad ne paskutini kartą aš zonoje, tad draugai kas norėtų prisijungti sekantį kartą?

 25. Šarūnas Brundza parašė:

  Štai jums mano ekstremaliausia gyvenimo kelionė. Kelionė į Černobilio atominės elektrinės avarijos zoną. Čia įvyko didžiausia žmonijos istorijoje branduolinė katastrofa. Šią vietą aplankyti svajojau daugiau nei 20 metų. Ir štai aš čia….

 26. Paulius Jančiukas parašė:

  Ši kelionė buvo kažkas nerealaus, nors ir spontaniškai sugalvota, bet pasiteisino daugiau nei 100proc. super kompanija, super vedlys, gera nuotaika, užpisančiai beribė Lenkija ir tiek daug potyrių. Buvo pasisemta daug kaušo galios, lipta į kranus ir kas svarbiausia ten tikrai jaučiasi ta apleistumo ir post-apokaliptinio pasaulio atmosfera.
  Tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems nors ir normalūs į tokias keliones nevažiuoja!
  Didelis AČIŪ!

 27. Skirmantas Reičiūnas parašė:

  Vieta kur tikrai verta nuvykt. Kad ir kaip sunki kelionė. Bet vaizdas viską atperka ? Patyrimai ir netik ? Ne, nešvyčiu. Ne, vėžiu nesusirgau, plaukai nenuslinko (klausimas ar yra kam nuslinkt) O vėliau, radus laiko ir jėgų bus pratęsimas ? Žinau tik tiek. Smegenys atsijunginėja iš nuovargio. Bet viduje verdi entuziazmu ir tuo visu over excited!!!! ? Ir taip, ten vaidenasi ?

  • Deividas parašė:

   Laba diena, o kaip dėl vizos?

   • Šarūnas parašė:

    Į Ukrainą vizos nereikia

  • Klaustukas parašė:

   Norim su sužadėtinių važiuoti, bet aš neturiu teisių, o jis turi, ar gali jis atvairuoti už mane?

   • Šarūnas parašė:

    Taip

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *